TSE ekipleri, Mersin Büyükşehir Belediyesinin dış tetkik sürecini tamamladı | İmge Gazetesi

 
             HABER ARŞİVİ    |    GÜNCEL    |    ÖZEL HABER    |    SİYASET    |    KÜLTÜR SANAT    |    EKONOMİ    |    YAŞAM    |    SPOR
TSE ekipleri, Mersin Büyükşehir Belediyesinin dış tetkik sürecini tamamladı


Mersin Büyükşehir Belediyesinin hizmet kalitesini denetleyen TSE dış tetkik ekibi 3 günlük gözlem sürecini tamamladı.

 

Mersin Büyükşehir Belediyesinin hizmet kalitesini denetleyen TSE dış tetkik ekibi 3 günlük gözlem sürecini tamamladı.Kapanış toplantısında konuşan Genel Sekreter Olcay Tok, "Eksiklerimiz varsa hem kalite yönetimi hem iş sağlığı konusunda, onları çok ciddi bir şekilde ele alacağımıza emin olabilirsiniz" dedi.

Mersin Büyükşehir Belediyesinde, TSE ekipleri tarafından 3 gün boyunca sürdürülen gözlem tetkiki tamamlandı. Yapılan kapanış toplantısıyla da tetkik süreci değerlendirildi. Hizmet kalitesini gösteren TS ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgelerinin geçerliliğini koruması için yapılan tetkikler, tüm birimlerde gerçekleştirildi. Tetkik süreci, Kent Konseyi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen kapanış toplantısında yapılan değerlendirmelerle tamamlandı. Toplantıda, birimlere yapılan gezilerde major hatalara rastlamadıklarını ifade eden tetkik ekibi, iyileştirilmesi gereken noktalar olduğunu ve ekibin bu noktaları dikkatle dinleyerek gerekli notları aldığını aktardı.

"Eksiklerimiz varsa onları çok ciddi bir şekilde ele alacağız"

Kapanış toplantısı ile ilgili konuşan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Olcay Tok, "Umarım tetkik ekibimiz memnun kalmışlardır. Yapılan incelemenin ardından eksiklerimiz varsa hem kalite yönetimi hem iş sağlığı konusunda, onları çok ciddi bir şekilde ele alacağımıza emin olabilirsiniz. Başarılı bir tetkik geçirmişizdir diye umuyorum" ifadelerini kullandı.

Büyükşehir Belediyesi Kalite Yönetimi ve Kent Araştırmaları Şube Müdürü Ezgi Başer ise 3 gün boyunca yoğun bir tetkik geçirdiklerini belirterek, "Yoğun bir birim ziyareti oldu. Tetkik ekibimizle tüm birimlerimizi ziyaret edip mümkün olan geri bildirimlerini almaya çalıştık. Şu anda da kendilerinden alacağımız geri bildirimlerle gözetim tetkiğimizden elde ettiğimiz sonuçları kendi içimizde değerlendirip belge yenileme istikametinde yine ilerlemeye çalışacağız. Katkıları için tetkik heyetimize çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

 

 

Etiketler :
Paylaş :

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

 
  FLAŞ HABER

  HABER ARA
 
 
  
  YAZARLAR
   
  FLAŞ HABER 


 
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE GÜNCEL HABERLER SİYASET HABERLERİ SPOR HABERLERİ GİZLİLİK İLKELERİ

 

İmge Gazetesi Mersin | Resmi Web Sitesi | Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
imgegazetesi.com © Copyright 2014-2024 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA